TÜM ÜRÜNLERİMİZ
BİZDEN HABERLER

Bizimle Çalışmak İstermisiniz

Güven Grup Havalandırma sistemleri olarak ankara’da...

2013 Bayilik Fırsatı

Paslanmaz sektörünün en köklü firmalarından olan güven...

Teklif iste

Güvenilir olarak Üretim ve montajını yaptığımız Ürünlerimiz...
ANKARA'DA HAVA DURUMU
DÖVİZ KURLARI

Sosyal Ağlarda BizHakkımızda

GÜVEN GRUP HAV.ISIT. LTD.ŞTİ, 1992 yılında Ankara’da kurulmuştur. Kuruluşundan bu güne kadar alanında imzası olan tüm işleri başarıyla gerçekleştirmiştir.

Bu noktada  sektöre kazandırdıkları ile farklı bir statü elde etmiştir. Merkezi Ankara’da bulunan şirketimiz gerek yurt içi gerekse yurt dışında büyük projelere imzasını atmıştır.

Firmamız , şirket sözleşmesinde yer alan tüm kalemlere sadakatle bağlı kalarak, iş etiği ve erdemli iş vizyonunu kendisine ilke edinmiştir.

Değişen teknolojiye ayak uydurarak, imalat ve montaj aşamaları sırasında kullandığımız teknoloji ile sektörde öncü noktaya ulaştık.

Yaptığı  yatırımlarla sektörde varlığını koruyan Güven Grup , sahip olduğu TS EN 1856-1 /  CE  /  TS EN 13084 – 7   belgeleri ile ürünlerine ilgili tüm garanti koşullarını sağlamıştır.

Firmamız  ülkemizde faaliyet gösteren Doğal gaz dağıtım kuruluşlarının tamamından Paslanmaz çelik Baca Sistemleri yapabilme yetkisine sahiptir.
Bu şekilde doğal gaz kullanan tüm şehirlerde farklı projelere imzamızı atmaktayız.

‘İldağ’ marka tescilli ürünlerimiz ile alanımızda öncü olmaya devam edeceğiz. Gelişen teknolojiyi en iyi şekilde kullanan firmamız, İnsan ve doğa sağlığı açısından büyük önemi bulunan Baca sistemlerinde ;Fabrikalar, Hastaneler, Alışveriş Merkezleri, Oteller, ve Birçok Yaşam Konutları  referansları arasında yer almaktadır.

Sektöründe öncü firmaların arasında yerini alan Güven Grup Hav.Ist.ltd.şti ile GÜVENDESİNİZ.

GÜVEN GRUP HAVALANDIRMA ISITMA LTD.ŞTİ

 
Google Ping