Hakkımızda

GÜVEN GRUP HAV.ISIT. LTD. ŞTİ, 1992 yılında Ankara’da kurulmuştur. Kuruluşundan bugüne kadar alanında imzası olan tüm işleri başarı ile gerçekleştirmiştir.

Giderek artan taleplerin, kaliteden ödün vermeden karşılanması için gelişen teknolojiye de ayak uydurarak en yeni makinaları firma bünyemize dahil etmiş bulunmaktayız. Bu noktada sektöre kazandırdıkları ile farklı bir statü elde eden firmamız, gerek yurt içinde gerekse yurt dışında büyük projelere imza atmıştır.

Paslanmaz çelik sektöründe ana kalem olarak Baca sistemleri ve Havalandırma sistemlerini seçen firmamız, Türkiye’de faaliyet gösteren tüm doğal gaz dağıtım şirketlerinin sistemlerini yapabilme yetkisine sahiptir.

GÜVEN GRUP HAV.ISIT. LTD. ŞTİ, sahip olduğu TS EN 1856-1 / CE / TS EN 13084 – 7 belgeleri ile ürünleriyle ilgili tüm garanti koşullarını sağlamıştır.

Rekabetin ve değer yaratmanın ön koşulu bilgiyi yönetebilmek, farklılaşma yaratabilmek, şirketimizin vizyonunu belirleyen unsurlar içinde yer almaktadır. Firmamız piyasaları oluşturan müşteri ihtiyaçları tarafından dile getirilen çözümleri tasarlayarak, ey uygun fiyat-performans oranını başararak müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalite prensibiyle çalışan GÜVEN GRUP HAV.ISIT. LTD. ŞTİ, sizlere bugün ve gelecekte en yükse kalite de Baca sistemleri ve Havalandırma sistemleriürünlerini imal etmeyi ilke edinmiştir.

GÜVEN GRUP HAV.ISIT. LTD. ŞTİ. olarak “Kalitede Süreklilik” , “Karşılıklı Güven” , “Dürüstlük” ve “Uygun Fiyat” vizyonumuzu oluşturan temel ilkelerimizden vazgeçmeden, 40.000 m2 kapalı alanımızda siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

GÜVEN GRUP HAV.ISIT. LTD. ŞTİ. İle Güvendesiniz...

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Lütfen özgeçmiş(CV) bölümümüzden gerekli alanları doldurun, İnsan kaynakları departmanımız özgeçmişinizi değerlendirip size ulaşsın.


Soru ve görüşleriniz için bize ulaşın

+90 312 395 4247

Özgeçmiş Ekle
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.